Purina Pro Plan Adult Sensitive s lososem a rýží

21. června 2008 v 9:58 | Lilka |  Strava psů

Kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro citlivější dospělé psy

Zdravá kůže je základem dobré životní pohody vašeho psa. Citlivějším psům může pomoci podávání krmiva s omezeným počtem zdrojů bílkovin, které snižuje pravděpodobnost vzniku nepříznivých reakcí na krmivo.

Receptura PRO PLAN Adult Sensitive obsahuje pouhé 3 zdroje bílkovin; maso z lososa, kukuřici a rýži. Díky tomu je riziko nežádoucích reakcí na krmivo sníženo na minimum. Neobsahuje pšenici, sóju ani hovězí maso*, které jsou nejběžnějšími zdroji bílkovin v krmivech a proto také nejčastějšími příčinami nežádoucích reakcí na krmivo.

PRO PLAN Adult Sensitive s vysoce kvalitním masem z lososa a rýží, bez barviv a konzervačních látek je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo speciálně vyvinuté pro citlivější dospělé psy. Má vysoce chutnou úpravou povrchu granulí a neobsahuje žádné další zdroje živočišných bílkovin.

Krmný návod

Doporučené denní krmné dávky jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě.. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
  • SENSI DERMA - vysoce tolerantní receptura z vysoce kvalitních surovin, bez konzervačních látek a s omezenými zdroji bílkovin pro psy s citlivou kůží, kteří výrazněji reagují na vícečetné zdroje bílkovin v krmivu.
  • Vyšší hladiny vitamínů E a C pomáhají v boji s volnými radikály a posilují imunitní systém psa.
  • Losos jako jediný zdroj živočišných bílkovin pro snadné trávení a omezení potravní citlivosti senzitivních psů.
  • Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost psa
Denní dávka
(g/den)
1 - 5 kg
30 - 100
5 - 10 kg
100 - 150
10 - 25 kg
150 - 310
25 - 35 kg
310 - 400
35 - 45 kg
400 - 480
45 - 60 kg
480 - 590

Složení

Losos (22%), rýže (22%), dehydrované bílkoviny z lososa (15%), kukuřice, kukuřičný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), hydrolyzované vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, celulóza, chlorid draselný, chlorid sodný, fosforečnan vápenatý, minerální látky. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), síran zinečnatý (zinek = 180 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a -tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg.
S antioxidantem - směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky

Dusíkaté látky 30,0%, tuk 19,0%, popel 7,5%, vláknina 3,0%, vápník 1,3%, fosfor 1,2%, vlhkost 8,5%.

Velikost balení: 3 kg, 7,5 kg, 15 kg

* Může obsahovat stopy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama