Pro Plan Kitten pro koťata s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 20:10 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro koťata ve věku 1-12 měsíců a pro březí nebo kojící kočky

Receptura PRO PLAN Kitten Chicken & Rice obsahuje vysoce chutné kuřecí maso, jako hlavní složku, a vysoce stravitelnou rýži. Poskytuje koťatům základní stavební živiny potřebné pro jejich růst a vývoj a zároveň podporuje rozvoj jejich klíčových obranných systémů, kterými jsou imunitní, trávicí a vylučovací systém a kůže a srst.
  • Natural feline protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
  • Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem, jako hlavní složkou, rybími bílkovinami, vejci a rýží.
  • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
  • Vyšší hladiny bílkovin (42%) a energie v optimálním poměru podporují zdravý růst koťat.
  • Snížený obsah uhlohydrátů napomáhá nezralému trávicímu systému koťat vstřebávat živiny z potravy, výsledkem je správná konzistence stolice.
  • Zvýšená hladina vápníku pro optimální vývoj kostí a zubů.
  • Omega mastné kyseliny v kombinaci s vitamínem A a kvalitními bílkovinami pro vývoj zdravé kůže a husté lesklé srsti.
  • Esenciální minerály pro rozvíjející se ledviny a močový trakt.
  • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.

Krmný návod

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Koťata
Věk (týdny)
Množství krmiva (g)
3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 80
Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120

Složení

Kuřecí maso (20%), rýže (14%), dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, vedlejší výrobky z jater, koncentrované rybí bílkoviny, pšeničný lepek, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 42,0%, tuk 21,0%, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3 kg, 7,5 kg.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama