Granule Pro Plan Vital age 7+ s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 10:30 | Lilka |  Strava koček

Receptura obohacena o LONGEVIS™ prokazatelně prodlužuje zdravý život sedmiletých a starších koček*


Nový PRO PLAN Vital Age™ je jediné krmivo pro kočky s obsahem směsi živin, která prokazatelně prodlužuje zdravý život sedmiletých a starších koček. Krmivo sestavené veterináři odborníky na výživu společnosti Purina, obsahuje LONGEVIS™, jedinečnou směs živin, která pomáhá oddalovat první příznaky stárnutí.

Výzkum společnosti Purina zaměřený na dlouhověkost koček (PURINA's longevity study) dokázal, že sedmilété a starší kočky, které byly krmeny výhradně krmivem s obsahem LONGEVIS™, se v dobrém zdraví dožívaly výrazně vyššího věku. Nyní může i vaše kočka s nástupem stáří od sedmého roku života prospívat díky výhodám tohoto krmiva.

Hlavní složkou krmiva Vital age 7+ je velmi chutné a zároveň vysoce stravitelné kuřecí maso, což starším kočkám usnadňuje příjem i trávení krmiva.
  • Směs živin LONGEVIS™ posiluje imunitní systém, podporuje zdravou funkci buněk a oddaluje první projevy stárnutí.
  • Natural Feline Protection - kombinace účinných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálních látek podporuje funkce všech klíčových vnějších a vnitřních obranných systémů vaší kočky.
  • Vysoký obsah bílkovin (37%) pomáhá udržovat svalovou hmotu a zabraňuje jejímu úbytku u starších koček.
  • Snížená hladina fosforu (o 15% méně než u PRO PLAN® Adult) pro udržení správné funkce vylučovacího systému u starších koček.
  • Speciální tvar a struktura granulí usnadňuje rozžvýkání, což pomáhá udržovat zdraví ústní dutiny, zpomaluje tvorbu zubního kamene a omezuje zápach z tlamy.
  • Velice chutná a lehce stravitelná receptura s kuřecím masem, vejci a rýží.

Krmný návod

Pro kočky ve věku 7-11 let a pro kočky starší 12 let.

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost kočky
(kg)
Množství krmiva (g)
Věk 7 - 11 let Věk 12 let a více
3 - 6
30 - 60 35 - 65
6 - 24
60 - 90 65 - 100
24 - 52
90 - 120 100 - 130

Složení

Kuřecí maso (20%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), sušená vejce, vedlejší produkty z jater, pšeničný lepek, kořen čekanky, pivovarské kvasnice, sójový olej, rybí tuk, dužina z cukrové řepy, chlorid draselný, chlorid sodný, DL-metionin, cholinchlorid, minerální látky. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 162 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát )11 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.
Vitamíny: Vitamín A 25000 m.j./kg, vitamín D3 1400 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 810 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 72 mg/kg, taurin 2300 mg/kg.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 37,0%, tuk 18,0 %, popel 7,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,1%, fosfor 0,9%, vlhkost 7,5%.

Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg.

*Do studie bylo zařazeno 90 koček ve věku od 7 do 17 let. Kočky byly krmeny výhradně krmivem obohaceným o LONGEVIS™.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama