Červen 2008

Pro Plan Senior Original s kuřecím masem a rýží

22. června 2008 v 10:10 | Lilka |  Strava psů

Kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro psi starší 7 let

PRO PLAN Senior Original je určený dospělé starší psy nad 7 let. Má zvýšený obsah antioxidantů, které pomáhají imunitnímu systému vzdorovat průvodním jevům stárnutí. Přirozený zdroj glukosaminu v krmivu podporuje pohyblivost kloubů starších psů.
PRO PLAN Senior Original kompletní a pečlivě vyvážené krmivo pro psy s vysoce kvalitním kuřecím masem a rýží jako hlavními složkami, bez barviv a konzervačních látek. Byl vyvinut tak, aby pomáhal podporovat přirozenou obranyschopnosti organismu vašeho psa po celý jeho život. Nabízí kompletní vyváženou výživu a ochranu po celý jeho život.
 • Zdravý život- glukosamin z přirozených zdrojů zlepšuje pohyblivost starších psů a pomáhá jim prožít zdravý život.
 • Zvýšené hladiny antioxidantů pomáhají stárnoucímu imunitnímu systému psa bojovat s příznaky stárnutí.
 • Vysoce kvalitní tuky, bílkoviny a uhlohydráty podporují a chrání trávicí systém vašeho stárnoucího psa
 • Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

Krmný návod

Doporučené denní krmné dávky jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě..Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost psa
Denní dávka
(g/den)
1 - 5 kg
30 - 100
5 - 10 kg
100 - 170
10 - 25kg
170 - 340
25 - 35kg
340 - 440
35 - 45kg
440 - 530
45 - 60 kg
530 - 650

Složení

Kuřecí maso (13%), kukuřičný lepek, pšenice, dehydrované drůbeží bílkoviny, ryže (10%), kukuřice, kukuřičná mouka, kukuřičné otruby, vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, chlorid sodný, minerální látky, L-lysin. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15 mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg.
S antioxidantem - směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 29,0%, tuk 12,0%, popel 6,0%, vláknina 2,0%, vápník 1,2%, fosfor 0,9%, vlhkost 8,5%.
Velikost balení: 3 kg, 7,5 kg, 15 kg.

Purina Pro Plan Senior Sensitive s lososem a rýží

22. června 2008 v 10:09 | Lilka |  Strava psů

Kompletní výživa a ochrana speciálně vyvinutá pro citlivější psi starší 7 let

Zdravá kůže je základem dobré životní pohody vašeho psa. Citlivějším psům může pomoci podávání rmiva s omezeným počtem zdrojů bílkovin, které snižuje pravděpodobnost vzniku nepříznivých reakcí na krmivo.
Receptura PRO PLAN Senior Sensitive obsahuje 3 zdroje bílkovin; lososí maso, kukuřici a rýži, aby se snížila pravděpodobnost vzniku nežádoucích reakcí. Neobsahuje pšenici, sóju nebo hovězí maso*, které jsou nekběžnějšími zdroji bílkovin v krmivech a proto také nejčastějšími příčinami nežádoucích reakcí na krmivo. PRO PLAN Senior Sensitive s vysoce kvalitním masem z lososa a rýží, bez barviv a konzervačních látek je kompletní a pečlivě vyvážené krmivo speciálně vyvinutý pro citlivější dospělé psy. Má vysoce chutnou úpravou povrchu granulí a neobsahuje žádné další zdroje živočišných bílkovin.
 • Senzi Derma - receptura z vysoce kvalitních surovin, bez konzervačních látek a s omezenými zdroji bílkovin pro psy s citlivou kůží, kteří výrazněji reagují na vícečetné zdroje bílkovin v krmivu.
 • Losos jako jediný zdroj živočišných bílkovin pro snadné trávení a podporu potravní tolerance citlivých psů.
 • Zvýšené hladiny antioxidantů pomáhají stárnoucímu imunitnímu systému psa bojovat s příznaky stárnutí.
 • Zvýšené hladiny omega-3 mastných kyselín zlepšujú pohyblivost kĺbov u starnúcich psov
 • Vysoce kvalitní bílkoviny, omega 3 a 6 mastné kyseliny, vitamíny a minerály podporují pevnou a elastickou kůži a hustou srst, které tak chrání organismus před vlivy vnějšího prostředí.

Krmný návod

Doporučené denní krmné dávky jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku přizpůsobte klimatickým podmínkám, úrovni aktivity a fyzické kondici psa. Pes musí mít vždy přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost psa
Denní dávka
(g/den)
1 - 5 kg
30 - 100
5 - 10 kg
100 - 170
10 - 25kg
170 - 340
25 - 35kg
340 - 435
35 - 45kg
435 - 530
45 - 60 kg
530 - 655

Složení

Losos (17%), rýže (17%), dehydrované bílkoviny z lososa (15%), kukuřice, kukuřičná moučka, kukuřičný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), hydrolyzované vedlejší výrobky živočišného původu, řepná dužina, celulóza, chlorid draselný, fosforečnan vápenatý, minerální látky. Síran měďnatý pentahydrát (měď = 12 mg/kg), síran zinečnatý (zinek = 180 mg/kg), seleničitan sodný (selen = 0,15 mg/kg). Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1600 m.j./kg, vitamín E (a -tokoferol) 500 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 100 mg/kg.
S antioxidantem - zmes tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 29,0%, tuk 15,0%, popel 7,0%, vláknina 3,0%, vápník 1,2%, fosfor 1,0%, vlhkost 8,5%.
Velikost balení: 3 kg, 15 kg.
* Může obsahovat stopy.

Pro Plan Kitten pro koťata s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 20:10 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro koťata ve věku 1-12 měsíců a pro březí nebo kojící kočky

Receptura PRO PLAN Kitten Chicken & Rice obsahuje vysoce chutné kuřecí maso, jako hlavní složku, a vysoce stravitelnou rýži. Poskytuje koťatům základní stavební živiny potřebné pro jejich růst a vývoj a zároveň podporuje rozvoj jejich klíčových obranných systémů, kterými jsou imunitní, trávicí a vylučovací systém a kůže a srst.
 • Natural feline protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem, jako hlavní složkou, rybími bílkovinami, vejci a rýží.
 • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
 • Vyšší hladiny bílkovin (42%) a energie v optimálním poměru podporují zdravý růst koťat.
 • Snížený obsah uhlohydrátů napomáhá nezralému trávicímu systému koťat vstřebávat živiny z potravy, výsledkem je správná konzistence stolice.
 • Zvýšená hladina vápníku pro optimální vývoj kostí a zubů.
 • Omega mastné kyseliny v kombinaci s vitamínem A a kvalitními bílkovinami pro vývoj zdravé kůže a husté lesklé srsti.
 • Esenciální minerály pro rozvíjející se ledviny a močový trakt.
 • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.

Krmný návod

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Koťata
Věk (týdny)
Množství krmiva (g)
3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 80
Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120

Složení

Kuřecí maso (20%), rýže (14%), dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, vedlejší výrobky z jater, koncentrované rybí bílkoviny, pšeničný lepek, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 42,0%, tuk 21,0%, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3 kg, 7,5 kg.

Pro Plan Kitten Delicate s krůtím masem a rýží

21. června 2008 v 19:54 | Lilka |  Strava koček

Pro koťata ve věku 1 - 12 měsíců s citlivou kůží a trávením a pro mlsná koťata a pro březí a kojící kočky

PRO PLAN Kitten Delicate, vysoce tolerovaná receptura s omezeným počtem vybraných zdrojů bílkovin, snižuje riziko vzniku ranných potravních alergií. Šetrná receptura usnadňuje koťatům přechod z mateřského mléka na tuhou stravu. Receptura s kvalitním krůtím masem jako hlavní složkou, vedlejšími výrobky z jater, kvasnicemi, vejci a živočišným tukem je vysoce chutná i pro ty nejmlsnější koťata.
 • Natural Feline Protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Pouhé 4 zdroje bílkovin pro snížení rizika vzniku ranných potravinových alergií.
 • Vyšší hladina bílkovin (40%) podporuje optimální růst rozvojem svalové hmoty bez nadbytečného tuku.
 • Vyšší hladiny vitamínu E a zinku pro optimální obranyschopnost.
 • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
 • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.
Doporučováno špičkovými chovateli.

Krmný návod

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Koťata
Věk (týdny)
Množství krmiva (g)
3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 120
Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 115

Složení

Krůtí maso (20%), rýže (15%), dehydrované krůtí bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, rýžová lepková moučka, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší produkty z jater, kukuřičný škrob, sušená vejce, řepná dužina, rybí tuk, chlorid draselný, cholin chlorid, pivovarské kvasnice, minerální látky, chlorid sodný. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, vitamíny skupiny B 230 mg/kg, taurín 1700 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 40,0%, tuk 20,0 %, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3 kg.

Pro Plan Kitten s mořskými rybami

21. června 2008 v 11:07 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro rostoucí koťata ve věku 1 - 12 měsícu, pro koťata v období odstavu a pro březí a kojící kočky

PRO PLAN Kitten v konzervě je lahodná jemná pěna z mořských ryb. Díky své konzistenci paštiky je pro koťata chuťově atraktivní a snadno přijímatelná. Se stejnými nutriční hodnotami jako granulované krmivo PRO PLAN Kitten, poskytuje vašemu kotěti vše potřebné pro optimální růst a vývoj.

Dostupná i varianta s chutným kuřecím masem.
 • natural Feline Protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Zvýšená hladina bílkovin, energie a vitamínů pro podporu optimálního růstu.
 • Vysoce kvalitní zdroje bílkovin z ryb a kuřecího masa (z masa a ryb) zajišťují lehkou stravitelnost.
 • Vyšší hladiny vitamínu E a zinku podporují přirozenou obranyschopnost.
 • Obsahuje DHA pro správný rozvoj zraku a mozku koťat (DHA se přirozeně nachází v mateřském mléce).

Krmný návod

koťata mladší než 12 týdnů - 3 konzervy / den, koťata od 12 týdnů do 1 roku - 4 konzervy / den, rozdělené do několika dávek. Březím a kojícím kočkám podávejte 4 - 6 konzerv denně, rozdělených do několika dávek.

V kombinaci s granulemi PRO PLAN Kitten, snižte denní krmnou dávku granulí o 24g za každou 85g konzervu PRO PLAN. Ve stáří 1 roku přejděte na krmivo PRO PLAN Young & Active nebo PRO PLAN Cat Adult pro dospělé kočky. Více informací o rozdílech mezi konzervovanými a granulovanými krmivy PRO PLAN najdete v sekci Konzervovaná a granulovaná krmiva

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Složení

Maso a produkty živočišného původu ( játra 10%), ryby a vedlejší produkty z ryb (tuňák 4% a sardinky 4%), minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu. Zinek (síran zinečnatý) 40 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,5 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,035 mg/kg. Vitamín A 3000 m.j./kg, vitamín D3 240 m.j./kg, vitamín E (a-tokoferol) 250 mg/kg, taurin 700 mg/kg.
Konzervováno s: doplňkové látky ES.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 13,2%, tuk 6,8%, popel 3,7%, vláknina 0,4%, vlhkost 74%, kyselina linolová 1,2%, omega 3 mastné kyseliny 0,2%.
Velikost balení: konzerva s obsahem 85g.

Konzervy Pro Plan Kitten s kuřecím masem

21. června 2008 v 11:06 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro rostoucí koťata ve věku 1 - 12 měsíců, pro koťata v období odstavu a pro březí a kojící kočky

PRO PLAN Kitten v konzervě je lahodná jemná pěna z kuřecího masa. Díky své konzistenci paštiky je pro koťata chuťově atraktivní a snadno přijímatelná. Se stejnými nutriční hodnotami jako granulované krmivo PRO PLAN Kitten, poskytuje vašemu kotěti vše potřebné pro optimální růst a vývoj.

Dostupná i varianta s chutnými mořskými rybami.
 • Natural feline protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Zvýšená hladina bílkovin, energie a vitamínů pro podporu optimálního růstu.
 • Vysoce kvalitní zdroje bílkovin z kuřecího masa a ryb zajišťují lehkou stravitelnost.
 • Vyšší hladiny vitamínu E a zinku podporují přirozenou obranyschopnost.
 • Obsahuje DHA pro správný rozvoj zraku a mozku koťat (DHA se přirozeně nachází v mateřském mléce).

Krmný návod

Koťata mladší než 12 týdnů - 3 konzervy / den, koťata od 12 týdnů do 1 roku - 4 konzervy / den, rozdělené do několika dávek. Březím a kojícím kočkám podávejte 4 - 6 konzerv denně, rozdělených do několika dávek.

V kombinaci s granulemi PRO PLAN Kitten, snižte denní krmnou dávku granulí o 24g za každou 85g konzervu PRO PLAN. Ve stáří 1 roku přejděte na krmivo PRO PLAN Young & Active nebo PRO PLAN Cat Adult pro dospělé kočky. Více informací o rozdílech mezi konzervovanými a granulovanými krmivy PRO PLAN najdete v sekci Konzervovaná a granulovaná krmiva

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Složení

Maso a produkty živočišného původu (kuřecí maso 14%, játra 10%), ryby a vedlejší produkty z ryb, minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu. Zinek (síran zinečnatý) 40 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,5 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,035 mg/kg. Vitamín A 3000 m.j./kg, vitamín D3 240 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 250 mg/kg, taurin 700 mg/kg.
Konzervováno s: doplňkové látky ES.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 13,2%, tuk 6,8%, popel 3,7%, vláknina 0,4%, vlhkost 74%, kyselina linolová 1,2%, omega 3 mastné kyseliny 0,2%

Velikost balení: konzerva s obsahem 85g.

Pro Plan Kitten s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 11:04 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro koťata ve věku 1-12 měsíců a pro březí nebo kojící kočky

Receptura PRO PLAN Kitten Chicken & Rice obsahuje vysoce chutné kuřecí maso, jako hlavní složku, a vysoce stravitelnou rýži. Poskytuje koťatům základní stavební živiny potřebné pro jejich růst a vývoj a zároveň podporuje rozvoj jejich klíčových obranných systémů, kterými jsou imunitní, trávicí a vylučovací systém a kůže a srst.
 • Natural Feline Protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem, jako hlavní složkou, rybími bílkovinami, vejci a rýží.
 • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
 • Vyšší hladiny bílkovin (42%) a energie v optimálním poměru podporují zdravý růst koťat.
 • Snížený obsah uhlohydrátů napomáhá nezralému trávicímu systému koťat vstřebávat živiny z potravy, výsledkem je správná konzistence stolice.
 • Zvýšená hladina vápníku pro optimální vývoj kostí a zubů.
 • Omega mastné kyseliny v kombinaci s vitamínem A a kvalitními bílkovinami pro vývoj zdravé kůže a husté lesklé srsti.
 • Esenciální minerály pro rozvíjející se ledviny a močový trakt.
 • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.

Krmný návod

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Koťata
Věk (týdny)
Množství krmiva (g)
3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 80
Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 120

Složení

Kuřecí maso (20%), rýže (14%), dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), kukuřice, vedlejší výrobky z jater, koncentrované rybí bílkoviny, pšeničný lepek, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 42,0%, tuk 21,0%, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,0%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3 kg, 7,5 kg.

Purina Pro Plan Kitten Delicate s krůtím masem a rýží

21. června 2008 v 11:02 | Lilka |  Strava koček

Pro koťata ve věku 1 - 12 měsíců s citlivou kůží a trávením a pro mlsná koťata a pro březí a kojící kočky

PRO PLAN Kitten Delicate, vysoce tolerovaná receptura s omezeným počtem vybraných zdrojů bílkovin, snižuje riziko vzniku ranných potravních alergií. Šetrná receptura usnadňuje koťatům přechod z mateřského mléka na tuhou stravu. Receptura s kvalitním krůtím masem jako hlavní složkou, vedlejšími výrobky z jater, kvasnicemi, vejci a živočišným tukem je vysoce chutná i pro ty nejmlsnější koťata.
 • Natural Feline Protection - kombinace silných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálů podporuje funkce klíčových obranných systémů kotěte.
 • Pouhé 4 zdroje bílkovin pro snížení rizika vzniku ranných potravinových alergií.
 • Vyšší hladina bílkovin (40%) podporuje optimální růst rozvojem svalové hmoty bez nadbytečného tuku.
 • Vyšší hladiny vitamínu E a zinku pro optimální obranyschopnost.
 • Obsahuje DHA, základní živinu nacházející se v mateřském mléce, důležitou pro rozvoj mozku a zraku koťat.
 • Menší granule specifického tvaru pro snazší kousání.
Doporučováno špičkovými chovateli.

Krmný návod

Koťata obvykle začínají ochutnávat tuhou stravu ve věku 3 až 4 týdnů. Mějte pro ně nepřetržitě k dispozici navlhčené granule PRO PLAN Kitten. Po odstavu (6. až 8. týden věku) mohou koťata pravidelně konzumovat suché nebo navlhčené krmivo. Pokud granule mícháte s vodou, přidávejte teplou vodu (ne horkou) v poměru maximálně jeden díl vody ke třem dílům granulí.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky
Koťata
Věk (týdny)
Množství krmiva (g)
3 - 6
30 - 40
6 - 24
40 - 90
24 - 52
90 - 120
Průměrné denní krmné dávky
Březí a kojící kočky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 115

Složení

Krůtí maso (20%), rýže (15%), dehydrované krůtí bílkoviny, kukuřičná lepková moučka, rýžová lepková moučka, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší produkty z jater, kukuřičný škrob, sušená vejce, řepná dužina, rybí tuk, chlorid draselný, cholin chlorid, pivovarské kvasnice, minerální látky, chlorid sodný. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, vitamíny skupiny B 230 mg/kg, taurín 1700 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 40,0%, tuk 20,0 %, popel 7,0%, kyselina linolová 2,5%, vláknina 1,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3 kg.

Granule Pro Plan Light s krůtím masem a rýží

21. června 2008 v 10:58 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro kočky s nadváhou nebo méně aktivní kočky

PRO PLAN Light Turkey & Rice s krůtím masem vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží zabezpečuje jedinečnou výživu a výbornou přijímatelnost. Receptura obsahuje 37% bílkovin, které pomáhají kočce při redukci hmotnosti ztrácet tuky - nikoli svalovou hmotu. Krmivo je vhodné i pro udržení hmotnosti koček se sklonem k nadváze.
 • Kůže - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • Srst - esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.
 • Zuby - speciální povrch granulí prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%.
 • Trávení - vysoká hladina bílkovin a kukuřičné otruby pro regulaci vstřebávání uhlohydrátů a štíhlou tělesnou kondici.
 • Vylučování- činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
 • Imunita - vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Úpravu krmné dávky provádějte postupně a doporučený krmný návod pro snížení hmotnosti aplikujte podle aktuálního úbytku hmotnosti své kočky. Program redukce hmotnosti obézních koček provádějte pod dohledem vašeho veterinárního lékaře.

Kočka musí mít přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnos (kg)
Množství krmiva
Pro úbytek
hmotnosti (g)
Množství krmiva
Pro udržení
hmotnosti (g)
4 - 6
55 - 80
70 - 100
6 - 8
80 - 110
100 - 135
8 - 10
110 - 135
135 - 170

Složení

Krůtí maso (18%), kukuřičný lepek, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, sojová mouka, pšenice, kukuřice, kukuřičné otruby, pšeničný lepek, vedlejší výrobky z jater, rybí tuk, sušená vejce, pivovarské kvasnice, chlorid draselný, celulóza, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), uhličitan vápenatý, cholin chlorid, minerály, L-lysin, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 37,0%, tuk 8,0%, popel 7,0%, vláknina 3,0%, kyselina linolová 1,9%, vápník 1,1%, fosfor 1,0%, hořčík 0,14%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg.

Purina Pro Plan Housecat s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 10:56 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo vyvinuté speciálně pro kočky, které tráví většinu času v bytě. Omezuje tvorbu trichobezoárů a snižuje zápach z kočičích toalet

Pro Plan House Cat s kuřecím masem vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží, vyvinutá speciálně pro dospělé kočky, které žijí převážně v bytě. Speciálně vytvořená receptura obsahuje přírodní zdroj vlákniny: oves, který usnadňuje trávicí procesy a pomáhá zajistit snadný průchod smotků chlupů trávícím traktem.
 • Kůže: - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • Srst - esenciální mořské oleje pro hustou a lesklou srst.
 • Zuby - tvar a struktura granulí prokazatelně omezuje tvorbu plaku a zubního kamene o 40%.
 • Trávení- ovesná vláknina usnadňuje trávení a omezuje tvorbu trichonezoárů (smotků chlupů) v žaludku.
 • Vylučování - přírodní zdroj inulinu ( kořen čekanky) pro redukci zápachu z kočičích toalet a esenciální minerály pro správnou funkci ledvin a močových cest.
 • Imunita- vysoký obsah bílkovin a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 65
4 - 6
65 -100
6 - 8
100 - 130

Složení

Kuřecí maso (20%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (14%), kukuřice, ovesná vláknina (3,5%), celulóza (3,5%), živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), koncentrované rybí bílkoviny, kořen čekanky (2%), pšeničný lepek, sušená vejce, rybí tuk, vedlejší výrobky z jater, sladová moučka, pivovarské kvasnice, rybí tuk, chlorid draselný, cholin chlorid, L-lysin, uhličitan vápenatý, minerály, DL-methionin, chlorid sodný. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 14,0%, popel 7,0%, vláknina 5,5%, kyselina linolová 2,2%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%
Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg

Granule Pro Plan After Care s lososem a rýží

21. června 2008 v 10:54 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro mladé a dospělé kastrované nebo sterilizované kočky

PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce), speciálně přispůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost, reguluje hladinu glukózy v krvi, čímž snižuje riziko vzniku diabetu a zabraňuje ukládání nadměrných tukových zásob.
PRO PLAN After Care Salmon & Tuna je vysoce stravitelné, kompletní a vyvážené krmivo. Obsahuje maso z lososa a tuňáka jako hlavní složky a pomáhá zabezpečit optimální výživu a dobré zdraví dospělých kastrovaných a sterilizovaných koček.
 • Kůže: - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • Srst: - komplex esenciálních mořských oleju pro hustou a lesklou srst.
 • Zuby:- tvar a struktura granulí prokazatelně omezuje tvorbu plaku a zubního kamene o 40%.
 • Trávení: - vysoký obsah bílkovin (41%) a omezená hladina uhlohydrátů, pomáhá regulovat hladinu glukózy. Zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • Vylučování: - "stone neutral" systém díky rovnováze esenciálních minerálů udržuje pH moči v rozpětí 6,3 až 6,6 , čímž minimalizuje nezbytné vylučování uhličitanových iontů, které jsou při zvýšeném množství zodpovědné za tvorbu močových (struvitových) kamenů.
 • Imunita: - vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 -55
4 - 6
55 - 85
6 - 8
85 - 110

Složení

Losos (20%), kukuřičný lepek, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, koncentrované rybí bílkoviny, dehydrované bílkoviny z tuňáka (4%), ovesná vláknina (3,5%), celulóza (3,5%), pšeničný lepek, sušená vejce, vedlejší výrobky z jater, pivovarské kvasnice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), chlorid draselný, cholin chlorid, L-lysin, DL-methionin, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg.
Vitamin A 26000 m.j./kg, vitamin D3 2000 m.j./kg, vitamin E (α-tokoferol) 660 mg/kg, vitamin C (kyselina askorbová) 85 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 41,0%, tuk 12,0%, popel 8,0%, vláknina 5,5%, kyselina linolová 1,8%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%, hořčík 0,12%, vlhkost 7,5%.
Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg

Granule Pro Plan After Care s krůtím a kuřecím masem

21. června 2008 v 10:53 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro mladé a dospělé kastrované nebo sterilizované kočky

PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce), speciálně přispůsobené potřebám mladých a dospelých kastrovaných či sterilizovaných koček. Pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost , reguluje hladinu glukózy v krvi, čímž snižuje riziko vzniku diabetu a zabraňuje ukládání nadměrných tukových zásob.
PRO PLAN After Care Turkey & Chicken je vysoce stravitelné, kompletní a vyvážené krmivo. Obsahuje krůtí a kuřecí maso jako hlavní složky a pomáhá zabezpečit optimální výživu a dobré zdraví dospělých kastrovaných a sterilizovaných koček.
 • Kůže: - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • Srst:- komplex esenciálních mořských oleju pro hustou a lesklou srst.
 • Zuby:- tvar a struktura granulí prokazatelně omezuje tvorbu plaku a zubního kamene o 40%.
 • Trávení: - vysoký obsah bílkovin (41%) a omezená hladina uhlohydrátů, pomáhá regulovat hladinu glukózy. Zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • Vylučování:neutral systém díky rovnováze esenciálních minerálů udržuje pH moči v rozpětí 6,3 až 6,6 , čímž minimalizuje nezbytné vylučování uhličitanových iontů, které jsou při zvýšeném množství zodpovědné za tvorbu močových (struvitových) kamenů.
 • IMUNITA - vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 -55
4 - 6
55 - 85
6 - 8
85 - 110

Složení

Krůtí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, rýže (16%), dehydrované drůbeží bílkoviny (4% kuřecího masa), kukuřice, koncentrované rybí bílkoviny, vedlejší produkty z jater, ovesná vláknina (3,5%), celulóza (3,5%), pšeničný lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), sušená vejce, rybí tuk, chlorid draselný, pivovarské kvasnice, cholinchlorid, uhličitan vápenatý, L-lyzin, DL-metionin, chlorid sodný, minerální látky. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý penthydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 26000 m.j./kg, vitamín D3 2000 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 660 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 85 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 41,0%, tuk 12,0 %, popel 8,0%, kyselina linolová 1,8%, vláknina 5,5%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%, vlhkost 7,5%

Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg

Konzervy Pro Plan After Care s lososem a tuňákem

21. června 2008 v 10:52 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro kastrované a sterilizované kočky

Receptura PRO PLAN After Care s kousky lososa a tuňáka výběrové kvality v jemné pěně je pro kočky chuťově velice lákavá. Je vyvinutá speciálně pro kastrované a sterilizované kočky, napomáhá pocitu nasycení a pomáhá udržovat tělesnou svalovou hmotu bez nadbytečné tukové tkáně. Receptura je pro kočky díky jemné konzistenci a vysokému obsahu masa velice přitažlivá a chuťově atraktivní.
 • Natural Feline Protection - kombinace účinných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálních látek podporuje funkce všech klíčových vnějších a vnitřních obranných systémů vaší kočky.
 • Zvýšený obsah vlákniny v kombinaci s živočišnými bílkovinami z kvalitních zdrojů.
 • Optimální poměr bílkoviny / energie pomáhá regulovat tělesnou hmotnost a udržovat štíhlou tělesnou kondici.
 • Směs živin rozpustných v tucích (vitamíny, nenasycené mastné kyseliny) pro hustou a lesklou srst.

Krmný návod

Dospělé kočce o hmotnosti 3,5 kg podávejte 2 konzervy / den v samostatných dávkach.
V kombinaci s granulemi PRO PLAN After Care snižte podíl granulí o 21 g / den za každou 85 g konzervu PRO PLAN Cat. Podávaná konzerva by měla mít pokojovou teplotu. Více informací o rozdílech mezi konzervovanými a granulovanými krmivy PRO PLAN najdete v sekci Konzervovaná a granulovaná krmiva

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě.

Složení

Maso a produkty živočišného původu, ryby a vedlejší produkty z ryb (tuňák 4% a sardinky 4%), minerální látky,vedlejší produkty rostlinného původu. Zinek (síran zinečnatý) 30 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,0 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,025 mg/kg. Vitamín A 2200 m.j./kg, vitamín D3 160 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 150 mg/kg, taurin 500 mg/kg.
Konzervováno s: doplňkové látky ES.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 12,1%, tuk 4,3%, popel 3,1%, vláknina 0,4%, vlhkost 79%, kyselina linolová 0,4%

Velikost balení: konzerva s obsahem 85g.

Granule Pro Plan Delicate s krůtím masem a rýží

21. června 2008 v 10:50 | Lilka |  Strava koček
Optimální krmivo pro kočky s citlivou kůží a trávením a pro velmi mlsné kočky
PRO PLAN Delicate je speciálně vytvořené krmivo s jediným zdrojem živočišných bílkovin - krůtím masem, vysoce stravitelnými vejci, rýží a dužinou z cukrové řepy, které podporují trávení koček s citlivou kůží a/nebo s citlivým trávicím traktem. Díky krůtímu masu, které je hlavní složkou krmiva, a unikátní povrchové vrstvě granulí je PRO PLAN Delicate velice chutné, kompletní a vyvážené krmivo, které zajistí výživu a dobré zdraví dospělým citlivějším a mlsným kočkám.

 • KŮŽE - esenciální mastné kyseliny ( omega 6 a 3) zmírňují svědění a loupání kůže.
 • SRST - komplex esenciálních mořských olejů pro hustou a lesklou srst.
 • ZUBY - tvar a struktura granulí prokazatelně omezuje tvorbu plaku a zubního kamene o 40%.
 • TRÁVENÍ - krůtí maso jako jediný zdroj živočišných bílkovin a kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny (obilná zrna a dužina z cukrové řepy) pro snazší a optimální zdravé trávení
 • VYLUČOVÁNÍ - "stone neutral" systém pomáhá omezovat tvorbu močových kamenů.
 • IMUNITA - vysoký obsah bílkovin a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 90
6 - 8
90 - 115

Složení

Krůtí maso (18%), rýže (18%), kukuřičný lepek, dehydrované krůtí bílkoviny, rýžový lepek, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), sušená vejce (4,5%), kukuřice, vedlejší výrobky z jater, pivovarské kvasnice, dužina cukrové řepy, rybí tuk, chlorid draselný, cholin chlorid, L-lysin, DL-methionin, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 23000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny (proteiny) 36,0%, Tuk 14,0%, Popel 7,0%, Vláknina 5,5%, Kyselina linolová 2,2%, Vápník 1,2%, Fosfor 1,1%, Hořčík 0,1%, Vlhkost 7,5%
Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg


Konzervy Purina Pro Plan Delicate s krůtím masem

21. června 2008 v 10:49 | Lilka |  Strava koček
Optimální krmivo pro kočky s citlivou kůží a trávením a pro velmi mlsné kočky

PRO PLAN Delicate, jemná pěna s krůtím masem je speciálně vyvinutá pro velmi mlsné s citlivou kůží a trávením. Vynikající chutnost a stravitelnost zabezpečuje vysoký podíl krůtího masa výběrové kvality. Konzervy PRO PLAN Delicate mají stejné nutriční hodnoty jako granulované krmivo PRO PLAN Delicate a představují vyvážené, vysoce stravitelné krmivo poskytující optimální výživu pro mlsné a citlivější dospělé kočky.
 • Natural Feline Protection - kombinace účinných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálních látek podporuje funkce všech klíčových vnějších a vnitřních obranných systémů vaší kočky.
 • Živočišné bílkoviny z nejkvalitnějších zdrojů (krůtí maso 27%) pro kočky s citlivým trávením.
 • Speciální směs olejů (slunečnicový olej a olej z mořských ryb) pro kočky s citlivou kůží.
 • Omezený zdroj živočišných bílkovin, bez obsahu rybích bílkovin, snižuje riziko vzniku potravinových alergií.

Krmný návod

Dospělé kočce o hmotnosti 3,5 kg podávejte 2 konzervy / den v samostatných dávkach.
V kombinaci s granulemi PRO PLAN Delicate snižte podíl granulí o 25 g / den za každou 85 g konzervu PRO PLAN Cat. Více informací o rozdílech mezi konzervovanými a granulovanými krmivy PRO PLAN najdete v sekci Konzervovaná a granulovaná krmiva

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Podávaná konzerva by měla mít pokojovou teplotu. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě.

Složení

Maso a produkty živočišného původu (krůtí maso 27%), minerální látky, oleje a tuky, vedlejší produkty rostlinného původu. Zinek (síran zinečnatý) 40 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,5 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,035 mg/kg. Vitamín A 3000 m.j./kg, vitamín D3 200 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 170 mg/kg, taurin 700 mg/kg.
Konzervováno s: doplňkové látky ES.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 11,5%, tuk 8,1%, popel 3,2%, vláknina 0,4%, vlhkost 75,0 %, kyselina linolová 1,4%

Velikost balení: konzerva s obsahem 85g.


Pro Plan Young & Active s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 10:48 | Lilka |  Strava koček
Kompletní a vyvážené krmivo pro mladé a aktivní kočky
Mladé kočky mezi 1.a 3. rokem života mají v porovnaní s koťaty a dospělými kočkami rozdílné nutriční a energetické požadavky. Výsledky výzkumu ukázaly, že mladé kočky "na prahu dospělosti", mají vyšší úroveň aktivity a proto vyžadují až o 30% více energie, než jejich starší druhové.
Mladé kočky mají větší podíl tělesné svalové hmoty a menší podíl tukové tkáně. Pro tvorbu a udržování tělesné svalové hmoty potřebují přísun velkého množství bílkovin vysoké kvality z potravy.
Speciální receptura PRO PLAN Young & Active dodává potřebné množství energie a bílkovin pro pokrytí zvýšených energetických nároků vaší mladé kočky. Pomáhá udržovat štíhlou tělesnou kondici mladých koček a obsahuje přirozené zdroje glukosaminu, který pomáhá vyživovat silné a pružné klouby.
 • Kůže: - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • Srst: - esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.
 • Zuby: - speciální povrch granulí prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%.
 • Trávení: - zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • Vylučování:- činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
 • Imunita:- vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.
Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
40 - 75
4 - 6
75 - 115
6 - 8
115 - 155

Složení

Kuřecí maso (20%), rýže (15%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, dehydrované vepřové bílkoviny, kukuřice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), pšenice, koncentrované rybí bílkoviny, vedlejší výrobky z jater, pivovarské kvasnice, pšeničný lepek, sušená vejce, rybí tuk, řepná dužina, chlorid draselný, síran vápenatý, minerální látky, cholin chlorid, chlorid sodný, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 14,0%, popel 7,0%, vláknina 5,5%, kyselina linolová 2,2%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.
Velikosti balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg

Konzervy Purina Pro Plan Adult s kuřecím masem

21. června 2008 v 10:44 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky

PRO PLAN Adult v konzervě je lahodná jemná pěna s kousky kuřecího masa vysoké kvality. Díky jemné konzistenci a vysokému podílu masa je pro kočky velice lákavá a chuťově atraktivní. Se stejnými nutriční hodnotami jako granulované krmivo PRO PLAN Kitten, poskytuje optimální výživu pro dospělé kočky. PRO PLAN konzervy jsou výborným doplňkem výživy granulovanými superprémiovými krmivy PRO PLAN.

 • Natural Feline Protection - kombinace účinných antioxidantů, esenciálních mastných kyselin a minerálních látek podporuje funkce všech klíčových vnějších a vnitřních obranných systémů vaší kočky.
 • Zvýšená hladina vitamínu E podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.
 • Optimalizovaná hladina vitamínu A pro zdravou kůži a hustou srst.
 • Optimální hladina vitamínu D pro zdravé kosti a zuby.
 • Snížená hladina uhlohydrátů (<2%) zabezpečuje plynulé uvolňování energie po příjmu krmiva.

Krmný návod

Dospělé kočce o hmotnosti 3,5 kg podávejte 3 konzervy / den v samostatných dávkach.
V kombinaci s granulemi PRO PLAN Adult snižte podíl granulí o 20 g / den za každou 85 g konzervu PRO PLAN Cat. Více informací o rozdílech mezi konzervovanými a granulovanými krmivy PRO PLAN najdete v sekci Konzervovaná a granulovaná krmiva

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě.

Složení

Maso a produkty živočišného původu ( kuřecí maso 16%), minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu. Zinek (síran zinečnatý) 30 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 1,0 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,025 mg/kg. Vitamín A 2200 m.j./kg,vitamín D3 160 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 150 mg/kg, taurin 500 mg/kg.
Konzervováno s: doplňkové látky ES.

Deklarované jakostní znaky:

Bílkoviny 11,9%, tuk 4,8%, popel 3,0%, vláknina 0,4%, vlhkost 78,5%, kyselina linolová 0,5%.

Velikost balení: konzerva s obsahem 85g.

Purina Pro Plan Adult s kuřecím masem a rýží

21. června 2008 v 10:42 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky

Receptura PRO PLAN Adult Chicken & Rice obsahuje vysoce kvalitní kuřecí maso a vysoce stravitelnou rýži jako hlavní složky, díky kterým má vysokou výživnou hodnotu a vynikající stravitelnost. Pomáhá podporovat klíčové obranné systémy dospělých koček - imunitní systém, trávicí systém, vylučovací systám a ochrannou bariéru tvořenou kůží a srstí a zároveň splňuje všechny energetické a nutriční požadavky dospělých koček.
 • KŮŽE - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • SRST - esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.
 • ZUBY - speciální povrch granulí prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%.
 • TRÁVENÍ - zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • VYLUČOVÁNÍ- činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
 • IMUNITA - vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky (g/den)
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 95
6 - 8
90 - 125

Složení

Kuřecí maso (21%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), koncentrované rybí bílkoviny, vedlejší výrobky z jater, sušená vejce, pivovarské kvasnice, rybí tuk, kaseinát sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, minerály, chlorid sodný, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,5%, kyselina linolová 2,2%, vláknina 1,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg, 15kg.

Purina Pro Plan Adult s lososem a rýží

21. června 2008 v 10:34 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky

Receptura PRO PLAN Adult Salmon & Rice s masem z lososa vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží, má vysokou výživnou hodnotu a vynikající stravitelnost. Hlavní složka krmiva, maso z lososa, je bohatým zdrojem esenciálních mastných kyselin, omega 6 & 3, které jsou nezbytné pro zdravou kůži a lesklou srst. Tato jedinečná receptura pomáhá podporovat kĺíčové obranné systémy dospělých koček - imunitní systém, trávicí systém, vylučovací systám a ochrannou bariéru tvořenou kůží a srstí a zároveň splňuje všechny energetické a nutriční požadavky dospělých koček.

 • KŮŽE - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • SRST - esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.
 • ZUBY - speciální povrch granulí prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%.
 • TRÁVENÍ - zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • VYLUČOVÁNÍ- činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
 • IMUNITA - vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.

Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 95
6 - 8
90 - 125

Složení

Losos (18%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), koncentrované rybí bílkoviny, pšeničný lepek, sušená vejce, pivovarské kvasnice, vedlejší výrobky z jater, kaseinát sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, minerály, chlorid sodný, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,5%, kyselina linolová 2,2%, vláknina 1,5%,
vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg, 15kg

Granule Purina Pro Plan Adult s kachním masem a rýží

21. června 2008 v 10:33 | Lilka |  Strava koček

Kompletní a vyvážené krmivo pro dospělé kočky

Receptura PRO PLAN Adult Duck & Rice s kachním masem vysoké kvality a vysoce stravitelnou rýží, má vysokou výživnou hodnotu a vynikající stravitelnost. Kachní maso, které tvoří hlavní složku této jedinečné receptury, představuje netradiční zdroj bílkovin a zajišťuje vyjímečnou chuť krmiva.Tato receptura pomáhá podporovat klíčové obranné systémy dospělých koček - imunitní systém, trávicí systém, vylučovací systém a ochrannou bariéru tvořenou kůží a srstí a zároveň splňuje všechny energetické a nutriční požadavky dospělých koček.

 • KŮŽE - vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
 • SRST - esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.
 • ZUBY - speciální povrch granulí prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%.
 • TRÁVENÍ - zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
 • VYLUČOVÁNÍ - činnost ledvin a močových cest je chráněna esenciálními minerály a kontrolou pH moči.
 • IMUNITA - vysoký obsah bílkovin pro tvorbu protilátek a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.


Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky
Hmotnost (kg)
Množství krmiva (g)
2 - 4
30 - 60
4 - 6
60 - 95
6 - 8
90 - 125

Složení

Kachní maso (18%), rýže (16%), kukuřičný lepek, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (konzervován směsí tokoferolů), pšeničný lepek, koncentrované rybí bílkoviny, sušená vejce, pivovarské kvasnice, vedlejší výrobky z jater, rybí tuk, kaseinát sodný, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, cholin chlorid, minerály, chlorid sodný, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.

Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,5%, kyselina linolová 2,2%, vláknina 1,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%, vlhkost 7,5%.

Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg, 15kg.