Pravidla

8. srpna 2007 v 13:41 | majitelka blogu |  Péče o kočku
10 pravidel
Tak tady jsem našla článek o koťátkách a jejich 1.krůčcích doma. (Mě se zalíbil, tak vám ho sem dávám, doufám, že se bude líbit i vám )

1. Když si nové kotě přinesete domů

Když si kotě přinesete domů, může mít zpočátku z nového prostředí strach, ale podniknete-li pár drobných přípravných kroků, zvykne si na svůj domov co nevidět.

2. Bezpečí

Když už bydlí kotě u Vás doma, budete určitě chtít, aby se mu nic zlého nepřihodilo. Prozkoumejte s námi způsoby, jak zajistit, aby Vaše kotě bylo v bezpečí.

3. Důležitost očkování

Vaše kotě potřebuje očkování proti vzniku infekčních chorob, které by jej případně mohly ohrozit. Tento článek pojednává o tom, jaké injekce Vaše kotě potřebuje a kdy a proč by mělo být očkováno.

4. Zvláštní požadavky na výživu

Pro svůj co možná nejlepší start do života potřebuje Vaše nové kotě kvalitní výživu. Zde je návod, jakou stravu je třeba Vašemu kotěti podávat, aby z něj vyrostla zdravá kočka.

5. Péče o Vaše nové kotě

Pokud Vašemu kotěti věnujete maximální možnou péči a pozornost, existuje mnoho způsobů, jak se postarat o to, aby zůstalo zdravé.

6. Domácí výcvik

Abyste předešli domácím nepříjemnostem, postarejte se, aby si kotě začalo zvykat na svou kočičí toaletu co možná nejdříve. Máme pro Vás tipy pro úspěšný domácí výcvik.

7. Čistota

Kočky jsou sice poměrně čistotné, ale přesto je důležité o jejich čistotu a vzhled pečovat. Prozkoumali jsem způsoby, jak zajistit, aby Vaše kotě bylo čisté.

8. Jak naučit kočku dobrému chování

Můžete Vaši kočku naučit chápat určitá pravidla - například, že nesmí lézt po záclonách nebo skákat na kuchyňskou linku. Tento článek pojednává o tom, jak můžete svou kočku naučit dobrému chování pomocí pozitivního usměrňování.

9. Hry, které můžete s Vaší kočkou hrát

Kočky si rády hrají a tráví mnoho času vymýšlením nových her. Zde je několik nápadů, jak udržet Vaše kotě aktivní a v dobré kondici.

10. Jak být zodpovědným majitelem kotěte

Jako majitel kočky odpovídáte za její zdraví, pohodu, chování a pohodlí. Toto je návod, jak se takovým zodpovědným majitelem stát.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama